Kaffeskedar 12 st Silver Otto Larsson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1929, modell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, längd ca 105 mm, vikt ca 110 g

Fint bruksskick.

873726

2021-02-14