Norbert Robles färgetsning

Norbert Robles färgetsning
Norbert Robles färgetsning
Norbert Robles färgetsning
Norbert Robles färgetsning
Norbert Robles färgetsning
Norbert Robles färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

NORBERT ROBLES (född 1953): Kompositon, signerad, färgetsning, bladmått ca 33x24,5 cm

Kuntoraportti

bladets övre del med foxing

873763

Päivämäärä:

2021-02-11