Norbert Robles färgetsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
NORBERT ROBLES (född 1953): Kompositon, signerad, färgetsning, bladmått ca 33x24,5 cm
Kuntoraportti
bladets övre del med foxing
873763
Päivämäärä:
2021-02-11