Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): "Dramaten", signerad och daterad A Genberg 1926, olja på duk, 60x81 cm

873767

2021-02-08