Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
MATBORD, 2 dlr, omkring 1900, sengustaviansk stil, mahognyfanér, dekor i mässing, höjd 74, diameter 116, 2 iläggsskivor vardera 48 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, och smärre skador
873770
2021-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner