Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MATBORD, 2 dlr, omkring 1900, sengustaviansk stil, mahognyfanér, dekor i mässing, höjd 74, diameter 116, 2 iläggsskivor vardera 48 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, och smärre skador

873770

2021-02-08