Herbert Gentry litografi

Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi
Herbert Gentry litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): Figurer i rött, signerad Herbert Gentry, 223/300, färglitografi, motivmått ca 22x33 cm

873772

2021-02-12