Axel Bentzen oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
AXEL BENTZEN (Danmark 1893-1952): Sista smörjelsen, signerad och daterad AB 21 samt a tergo "Axel Bentzen pinxit Köbenhamn 1921", olja på duk, 120x202 cm
Kuntoraportti
Mindre ytskador
873774
Päivämäärä:
2021-02-08