Axel Bentzen oljemålning

Axel Bentzen oljemålning
Axel Bentzen oljemålning
Axel Bentzen oljemålning
Axel Bentzen oljemålning
Axel Bentzen oljemålning
Axel Bentzen oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

AXEL BENTZEN (Danmark 1893-1952): Sista smörjelsen, signerad och daterad AB 21 samt a tergo "Axel Bentzen pinxit Köbenhamn 1921", olja på duk, 120x202 cm

Kuntoraportti

Mindre ytskador

873774

Päivämäärä:

2021-02-08