Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MANN & ROSSI, matta, Italien, 1960-tal, flossa, 182 x 126 cm
slitage, mindre skador
873782
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här