Vas Argenta Wilhelm Kåge

Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge
Vas Argenta Wilhelm Kåge

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas med lock, Gustavsberg, argenta, grönglaserad, silverdekor, märkt i botten Gustavsberg Kåge 935, höjd ca 25 cm

Lock med lagningar samt skador

873804

2021-02-10