Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, Sverige, mässing, opalin glas, diam. 52, höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, mässing med fläckar, slitage, repor, glas med små kantnagg

873818

2021-02-10