Taklampa, 1900-talets mitt

Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt
Taklampa, 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, Sverige, mässing, opalin glas, diam. 52, höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, mässing med fläckar, slitage, repor, skadat glasskärm

873819

2021-02-10