Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, jubileumsskål 1776-1975, porslin, numrerad 1276/2500, polykrom dekor med förgylld kant och fotring, diameter 33 cm, höjd 15 cm.
Gott skick.
873830
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här