Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

PIANOLAMPETTER, ett par, mässing, tidigt 1900-tal, jugend, för två ljus vardera, längd ca 25 cm

Bruksslitage

873840

2021-02-10