Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ENGMAN, 4 st väggdekorationer, i form av ansikten, glas, 2 signerade och numrerade, höjd 6-9,5 cm
Framstår i gott skick
873845
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här