KJELL ENGMAN, 4 st, ansikten, glas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, 4 st väggdekorationer, i form av ansikten, glas, 2 signerade och numrerade, höjd 6-9,5 cm

Framstår i gott skick

873845

2021-02-21