Monica Backström oljemålning

Monica Backström oljemålning
Monica Backström oljemålning
Monica Backström oljemålning
Monica Backström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM (1939-2020): Sittande modell, olja på duk, signerad, 80 x 57 cm.

Färgbortfall.

873847

2021-02-21