Sengustavianska stolar 1 par

Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par
Sengustavianska stolar 1 par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, bemålade, skuren dekor, sitthöjd 47 cm

Sprickor, smärre skador, slitage

873879

2021-02-08