Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan, 1900-tal): (3), träsnitt, 1900-talets förta hälft/mitt, bildyta ca 34x69 cm
873880
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här