Piedestal 1800-tal

Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIEDESTAL, 1800-tal, i form av kolonn, gustaviansk stil, skuren dekor, bronserad samt vitmålad, sockel med imitationsmåleri, höjd 107, sockel 50x50 cm

Sprickor, slitage

873925

2021-02-08