Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", signerad Bert Håge Häverö, HC, färglitografi, bildmått ca 45x65 cm

Ej examinerad ur ram

873928

2021-02-11