Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", signerad Bert Håge Häverö, HC, färglitografi, bildmått ca 45x65 cm
Ej examinerad ur ram
873928
2021-02-11