Tissot Armbandsur 14/18K 1930-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TISSOT, armbandsur, 14/18K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, armband manglad Pansar 18K, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, ref nr. 557090, verk nr. 182120, kaliber 194, diam ca 21 mm, vikt ca 17.3 g, äldre etui medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid insklrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

873932

2021-02-28