Reiners Möbelfabrik, bord, 1930/40-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REINERS MÖBELFABRIK, bord, Mjölby, Swedish Modern, 1930/40-tal, fanerat med björkrot, bred sarg, kannelerade ben, höjd 55, 90 x 55 cm

Bruksslitage, skiva ,med mä´rken

873936

2021-02-08