Klubbat för:
760 EUR
800 EUR
BREITLING, Chronomat 217012, 36 mm, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 808, caliber Venus 175, serienr 1132262, 1960-tal
Kronografens nollställning ur funktion, glaset löst, skador på urtavlan.
873941
2021-04-18