Breitling Chronomat

Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat
Breitling Chronomat

Klubbat för:

760 EUR

800 EUR

BREITLING, Chronomat 217012, 36 mm, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 808, caliber Venus 175, serienr 1132262, 1960-tal

Kronografens nollställning ur funktion, glaset löst, skador på urtavlan.

873941

2021-04-18