Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, etsning, signerad och daterad Torsten Renqvist -64, ca 16x23 cm

eje xaminerad ur glas

873949

2021-02-11