Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, etsning, signerad och daterad Torsten Renqvist -64, ca 16x23 cm
eje xaminerad ur glas
873949
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här