Gravyr 1800-tal
Valmis
2021-02-11
873950
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka, etsning, ca 33x23 cm
Skador:
Gulnad, ej examinerad ur ram