Gravyr 1800-tal

Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka, etsning, ca 33x23 cm
Skador:

Gulnad, ej examinerad ur ram

873950

2021-02-11