Ram rokoko-stil

Ram rokoko-stil
Ram rokoko-stil
Ram rokoko-stil
Ram rokoko-stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, rokoko-stil, 1900-tal, innermått, höjd ca 73,5 x 100 cm

Små skador

873953

2021-02-08