Omega Genève Armbandsur 14K 1980-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA GENÈVE, armbandsur, 14K, 1980-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 1181, serie nr. 1329051, verk nr. 41205215, kaliber 1030, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
873954
2021-02-28