Omega Genève Armbandsur 14K 1980-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA GENÈVE, armbandsur, 14K, 1980-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 1181, serie nr. 1329051, verk nr. 41205215, kaliber 1030, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

873954

2021-02-28