Ramar omkring 1900
2021-02-08
873955
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, (3) omkring 1900-tal, innermått ca 121x78, 101x51 cm, 101x61 cm
Slitage, märken