Elisa Bergh "Karlberg"
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ELIS BERGH, "Karlberg", Kosta, glasservisdelar, 24 st, bestående av: 3+2 snapsglas, 7 vinglas, 2 selterglas, 10 starkvinsglas, medföljande 19 delar med skador
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma. 19 naggade delar: 2 snapsglas, 5 vinglas, 2 starkvinsglas, 8 selterglas
873958
2021-02-09