Elisa Bergh "Karlberg"

Elisa Bergh
Elisa Bergh
Elisa Bergh
Elisa Bergh

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, "Karlberg", Kosta, glasservisdelar, 24 st, bestående av: 3+2 snapsglas, 7 vinglas, 2 selterglas, 10 starkvinsglas, medföljande 19 delar med skador

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma. 19 naggade delar: 2 snapsglas, 5 vinglas, 2 starkvinsglas, 8 selterglas

873958

2021-02-09