Yngve Ekström, sideboard
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, sideboard, Troeds, Bjärnum, 1950/60-tal, fanerat med teak, fem lådor med handtag och skjutdörr med ett hyllplan bakom, höjd 80, längd 149, djup 43 cm
Smärre åldersrelaterat slitage, enstaka små fläckar
873976
2021-02-28