Yngve Ekström, sideboard

Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard
Yngve Ekström, sideboard

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, sideboard, Troeds, Bjärnum, 1950/60-tal, fanerat med teak, fem lådor med handtag och skjutdörr med ett hyllplan bakom, höjd 80, längd 149, djup 43 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, enstaka små fläckar

873976

2021-02-28