Yngve Ekström, matgrupp

Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp
Yngve Ekström, matgrupp

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, matgrupp, "Minett", Troeds, Bjärnum 1950-60-tal, bestående av matbord och 4 stolar, fanerade med teak, stolarna märkta TROEDS MODELL MINETT DESIGN YNGVE EKSTRÖM MADE IN SWEDEN BRA BOHAG, matbordets höjd 75, 120 x 80, två utdragsskivor á 35 cm, stolarnas höjd 80 och sitthöjd 43 cm

Smärre slitage och fläckar

873977

2021-02-28