Linneskåp jugend
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDSKÅP/ LINNESKÅP, 1910/20-tal, jugend, mahognyfanér, dörr med spegel, invändigt med ett hyllplan, undertill med två utdragbar lådor, beslag i mässing, höjd ca 203, 70x50 cm
Bruksslitage, repor, stötmärken och avslag, hyllplan saknas, handtag saknas på 3 beslag, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
873982
2021-02-11