Linneskåp jugend

Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP/ LINNESKÅP, 1910/20-tal, jugend, mahognyfanér, dörr med spegel, invändigt med ett hyllplan, undertill med två utdragbar lådor, beslag i mässing, höjd ca 203, 70x50 cm

Bruksslitage, repor, stötmärken och avslag, hyllplan saknas, handtag saknas på 3 beslag, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

873982

2021-02-11