Figurin Meissen 18/1900-tal

Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal
Figurin Meissen 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

MEISSEN, figurin, Tyskland, 18/1900-tal, rokokopar, porslin, polykromt bemålad, höjd ca 20 cm

Mindre nagg, skador

873983

2021-02-10