Samovar Ryssland

Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland
Samovar Ryssland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, Ryssland, 1800-talets senare del, mässing med svärtade trähandtag, höjd 46 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

873997

2021-02-20