Sjöö Sandström Royal Steel Armbandsur
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel Worldtimer, armbandsur, modell 020135, automatiskt urverk, rostfritt stål, safirglas, transparent boettbaksida, vit urtavla, armband i svart gummi, No. 489, SS-184-WT, diameter 41.00 mm, kvitto i original samt försäkringsbevis daterad 2020-11-27, box i original medföljer
Smärre/obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
874006
2021-02-11