Sjöö Sandström Royal Steel Armbandsur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel Worldtimer, armbandsur, modell 020135, automatiskt urverk, rostfritt stål, safirglas, transparent boettbaksida, vit urtavla, armband i svart gummi, No. 489, SS-184-WT, diameter 41.00 mm, kvitto i original samt försäkringsbevis daterad 2020-11-27, box i original medföljer

Smärre/obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

874006

2021-02-11