Silverskedar 1700-tal

Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal
Silverskedar 1700-tal

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

200 EUR

SKEDAR, 5 st, silver, Carl Gustaf Brummer, Åbo 1795 samt en Solberg, Helsingfors, längd 20 cm, vikt totalt ca 260 g

Gravyr, ställvis hårdare slitage.

874010

2021-02-14