ÅkeHolm Jona kastas i havet

ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet
ÅkeHolm Jona kastas i havet

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): skulptur, "Jona kastas i havet", 1950-tal, glaserat stengods, signerad, höjd ca 26 cm

874011

2021-02-10