Lockpokal 1700/1800-tal

Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal
Lockpokal 1700/1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOCKPOKAL, 1700/1800-tal, masurbjörk med bendekor, skuren och svarvad dekor, höjd 38 cm.

Ytslitage efter ålder, någon dekordel saknas, något sned.

874012

2021-02-20