Salglåsrevolver

Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver
Salglåsrevolver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, sannolikt belgisk, omkring 1800-talets mitt, kopia av Colt Pocket, märkt Patent System, 35 Cal, längd 24 cm

Slitage och skador, kompletteringar

874039

2021-02-13