Sidobord teak

Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak
Sidobord teak

Klubbat för:

2 400 SEK

1 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, teak, benen betsade, mässingdetaljer, tre lådor, höjd 45, 95x32 cm

Bruksslitage, märken

874048

2021-02-11