Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, teak, benen betsade, mässingdetaljer, tre lådor, höjd 45, 95x32 cm
Bruksslitage, märken
874048
2021-02-11