Ostronfat

Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat
Ostronfat

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSTRONFAT, fajans, omkring 1800, dekor med bl.a psykopomper, höjd 40 cm

Omfattande lagningar och slitage, lösa delar

874051

2021-02-08