Corneille
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Éte Souverain", signerad och numrerad Corneille -87, numr 147/150, färglitografi, 95x76 cm
Proveniens: Galleri GKM, Malmö
Ej examinerad ur ram
874053
2021-02-08