Corneille

Corneille
Corneille
Corneille
Corneille

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): "Éte Souverain", signerad och numrerad Corneille -87, numr 147/150, färglitografi, 95x76 cm

Proveniens: Galleri GKM, Malmö

Ej examinerad ur ram

874053

2021-02-08