Hans Ekedahl oljemålning

Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS EKEDAHL (1944-2016): "Båt Ekeviken Fårö", signerad H. Ekedahl, olja på duk, ca 19x24,5 cm

874058

2021-02-11