Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GLASSFORMAR / KONFEKTYRFORMAR, 38 st, tenn, 1900-talets första hälft, längd 9,5-10 cm.
Bruksslitage, ställvis rost.
874069
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här